top of page
logo-web-biele-bodky.png

Telovýchovná jednota Slovan Patrónka bola založená v roku 1950. Od roku 1975 začala užívať pozemok na Patrónke, na ktorom postupne vybudovala všetky športoviská. Športový areál Patrónka na Lovinského 43 v Bratislave je jedinečný svojou polohou a dostupnosťou v širšom centre Bratislavy. Predstavuje tak jednu z mála príležitostí k realizácii športových aktivít pre obyvateľov hlavného mesta.

HISTÓRIA

HISTÓRIA

Telovýchovná jednota Slovan Patronka bola založená v roku 1950.

Počas tohto obdobia vznikali a tiež zanikali rôzne športové kluby, ktoré ju tvorili a zaoberali sa rôznou športovou činnosťou V priebehu jej dlhej histórie zaznamenávame rozvoj futbalu, ľadového hokeja, volejbal a časom k nej pribudol tenis, horolezectvo a judo. 

Športový areál Patrónka začala využívať od roku 1975, ktorý svoju terajšiu podobu zýskal mnohými zmenami. Cez veľkú pieskovú futbalovú plochu sa dostal do dnešnej podoby. 

PRÍTOMNOSŤ
NAŠA ČINNOSŤ

TJSP prevádzkuje Športový areál Patrónka, ktorý od roku 1975 sa pretvára a vybudoval sa do dnešnej podoby ktorú stvárňujú tenisové kurty, beachvolleyballové ihriská a veľká trávnata plocha. 

PRÍTOMNOSŤ

NAŠA ČINNOSŤ

KLUBY

Judo

Tenis

Volejbal

Horolezectvo

Logo Telovýchovná jednota Patrónka
bottom of page